Nahajate se:
Vadba Dihamo z naravo
Vadba Dihamo z naravo
27. 2. 2026
1299
Termini
03.03.2026 (torek) ob 17:30
10.03.2026 (torek) ob 17:30
17.03.2026 (torek) ob 17:30
24.03.2026 (torek) ob 17:30
31.03.2026 (torek) ob 17:30
07.04.2026 (torek) ob 17:30
14.04.2026 (torek) ob 17:30
21.04.2026 (torek) ob 17:30
28.04.2026 (torek) ob 17:30
05.05.2026 (torek) ob 17:30
12.05.2026 (torek) ob 17:30
19.05.2026 (torek) ob 17:30
26.05.2026 (torek) ob 17:30
02.06.2026 (torek) ob 17:30
09.06.2026 (torek) ob 17:30
Vabimo vas, da se nam pridružite na vadbi Dihamo z naravo, ki poteka vsak torek, ob 17.30. uri, v gozdu nad Domom starejših občanov Grosuplje.
Če si želite poskusiti nekaj novega, poskrbeti za boljše počutje ali preprosto preživeti lep del dneva v družbi prijaznih ljudi, boste pri nas našli prostor zase.
Vadba je brezplačna.
Za več informacij vam je na voljo Marija (041 782 828).
Društvo Šola zdravja,
skupina AKACIJA







