Nahajate se:
Srečanje z grosupeljsko podružnico Združenja multiple skleroze Slovenije
Srečanje z grosupeljsko podružnico Združenja multiple skleroze Slovenije
23. 6. 2026
87
Župan dr. Peter Verlič in direktorica občinske uprave Zdenka Grozde sta se danes v prostorih Občine Grosuplje srečala s predsednico grosupeljske podružnice Združenja multiple skleroze Slovenije Barbaro Žitnik in drugimi predstavniki združenja.
Srečanje je potekalo v prijetnem in konstruktivnem vzdušju ter je bilo namenjeno predstavitvi delovanja združenja in izmenjavi informacij o potrebah oseb z multiplo sklerozo. Združenje multiple skleroze Slovenije kot reprezentativna nacionalna invalidska organizacija že več kot pet desetletij povezuje in podpira osebe z multiplo sklerozo ter s številnimi programi prispeva k izboljšanju kakovosti njihovega življenja.
Posebno pozornost namenjajo dostopnosti grajenega okolja, odpravljanju ovir in ustvarjanju enakovrednih pogojev za čim bolj samostojno in vključujoče življenje oseb z oviranostmi.







